Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves vagyok és rengeteg...

16 éves vagyok és rengeteg pattanásom van. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is kozmetikus érdemes felkeresned, ő nem csak kezelni fogja az arcodat, de tanácsokat is tud adni. Bőrgyógyász is segíthet, és írhat fel a bőrödnek megfelelő krémet, tonikot, lemosót.


Ami fontos, és amit én tapasztaltam, hogy segít: Minden reggel és este megfelelő tisztítás. Én pl a Balea arclemosóját használom, nekem szépen helyreteszi. Az alapozón, ha használsz, nem érdemes spórolni, nagyon sok olyan kapható, ami nem csak fed, de szárít is, és nem a pórusaidat tömi el. Éjszakára soha ne hagyd fent a sminket, és gyakran hagyd levegőzni az arcod.


A vízfogyasztás is segít, és jön a tavasz, tessék süttetni az arcod, nekem az is szépen le szokta szárítani.

2016. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is voltak tinikent ilyen problemaim. Nekem bevalt az a modszer hogy paradicsomot felbevagtam es a levevel jol atdorzsoltem az arcom, igaz h masnak piros volt meg jobban latszodtak akkor meg le jegeltem addig amig el nem fogyott a jeg. De azt is kiprobalhatod hogy elesztot eszel mert az szepiti a bort. Aztan citromot es fogkremet is osszekeverhetsz es 5percig az arcodon hagyhatod. Nekem ezek valtak be teljes mertekbe. Foleg a paradicsomos. :)
2016. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 13. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!