Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi szolitól lehet bajom?...

Ennyi szolitól lehet bajom? És ki használt már önbarnító tablettát? Mennyire hatott? 16L

Figyelt kérdés

Fehér bőröm van,ami nem nagyon ég le,viszont sok anyajegyem van.Nem szeretnék RENDSZERESEN szolizni,mert nagyon sok elrettentő példát láttam,tudom hogy növeli a bőrrák kockázatát.Tehát tudom milyen káros,és nem szeretnék 30 éves koromra 50-nek nézni.

Mivel fehér vagyok,és nemsoká jó idő lesz,olyan 3-4 alkalommal elszeretnék menni,mielőtt jön a "rövidgatya-szezon".Először 3 percre,utána 3x 6percre,egy minőségi szoláriumban.Az anyajegyeimet mindig védeném.Kinéztem egy jó krémet,amitől nagyon szép karamell színem lesz(más tapasztalatai alapján).Aztán napoznék.

Igaz itt még nem terjedt el,de mennyire hatásosak az önbarnító tabletták?Ki használta már őket?Mert a nyári szezon után is szeretnék barna lenni,és egyes önbarnító tablettákkal hónapokig barna lesz az ember tőle.



2016. márc. 14. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!