Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni IPL szőrtelenítés...

Otthoni IPL szőrtelenítés esetén mivel kell az anyajegyeket le takarni vagy mit kell velük csinálni?

Figyelt kérdés
Mivel szalonban drága gondoltam veszek egy Braun IPL BD5009 gépet. Csak van pár anyajegyem és nem tudom hogyan kerüljem el hogy rá villantsak. Meg mi az amit még tudni kéne az otthoni szőrtelenítéssel kapcsolatban?

2016. márc. 14. 23:19
 1/1 Kaycee válasza:

Szia!

En mar egy ideje hasznalom az IPL gepet itthon es nekem nagyon bejott. Az anyajegyeim kozul csak a nagyobbakat hagyom beken, de azt is csak ugy csinalom, hogy nemes egyszeruseggel kikerulom oket. Viszont ha aggodsz akkor egy kisebb sebtapasszal takard le addig amig nem vagy kesz. Viszont a legfontosabb, hogy mindig hasznald a mellekelt vedoszemuveget es ne nezz bele a fenybe lehetoleg. A fokozatokra pedig figyelj oda, mert ha erosebbet hasznalsz az hiperpigmentaciot okozhat.

2016. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!