Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen végleges szőrtelenítést...

Milyen végleges szőrtelenítést ajánlotok? És inkább otthon végezzük vagy szalonban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen modszerrel/eszközzel? Melyik testrészt?
2016. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lábak és bikini zóna. Azt hogy milyen módszerrel azt is kérdeztem mert nem tudom melyik lenne a jobb.
2016. márc. 6. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell,hogy nem végleges. Már a legtöbb hirdetésben is úgy szerepel,hogy "tartós szőrtelenítés" Igaz,hogy sokára,de visszanő.
2016. márc. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én már "mindenemet" (hónalj, lábak, lábfej, teljes intim, hascsík) kezeltettem; sok ismerösöm is a lézeres szörtelenítésre esküszik, ezért viszonylag nagy tapasztalattal rendelkezem e téren. Azt leszögezhetjük, hogy nem fogod tudni a teljes lábadat és a bikinidet tartósan, évekre leszörteleníteni egy 40-100 ezres kis otthoni géppel, mikor egy több milliós szalongéppel való kezeléssorozat sikerességéhez is minimum 6-8 alkalom kell, pedig azok bivalyerös gépek.


Sajnos nem írtad, hogy milyen szöröd-böröd van, de ha már a kezelést fontolgatod, feltételezem fehér börü vagy lehetöleg nem világos szörrel. :) A jelenlegi legjobb és legmegfizethetöbb módszer, azaz az SHR technika lenne jó Neked. Ez egyszerre alkalmazza a pulzáló fény (IPL) és a lézer erejét, továbbá a ször 3 növekedési fázisából 2-nél hatásos, míg a sima IPL csak 1-nél.


IPL-lel 12-14 kezelés hoz hosszabb távú eredményt, SHR-rel 6-8 alkalom után le van rendezve a szörtelenítés jó pár évre. A kezelés maga nem fáj, csak a hónalj és az intim területen "éreztem" jobban a fényt az elsö 2 alkalommal, mert extra dús szörzettel indultam. In motion technikát alkalmaznak, ami miatt a kezelö ide-oda húzogatja a gép fejét a börön, és egy nagy "levillantás" helyett sok kicsit kapsz, ami miatt tényleg kizárt a valós fájdalomérzet. A lábaimat és a lábfejemet egyhelyen csináltattam és sosem tartott tovább a kezelés 7-10 percnél. (Pedig igen hosszú+vaskos lábikókkal rendelkezem! :D)

Minimum 6-8 hetet kell kihagyni a kezelések között, egy jó éves a projekt, de minden Forintot megér. A lézerezés utáni 7-21 napban kihullanak a lelött szálak, amik többé már nem jönnek vissza, maximum szöke pihe formájában. Pár héten belül újakat növesztesz, amiket megint kilövetsz és így tovább, amíg ki nem ritkulnak teljesen. Érdemes kuponos oldalakról beszerezni egy 5-6 alkalmas béletet kezdésnek (25-35 000 Ft teljes láb, 5-10 000 Ft bikini) és ha szükséges, késöbb tudsz a már megismert szalonba visszamenni egy-egy utókezelésre.


Sok sikert! :)

2016. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!