Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak fodrásztanulókkal?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják, hogy nagyon kezdők, ezért lassan és rosszul is dolgoznak, másoktól viszont pont azt hallom, hogy mivel kezdők, nagyon odafigyelnek a munkájukra. Nemsokára fogja vágni a hajam egy fodrásztanuló, de előtte fel akartam tenni ezt a kérdést.

2016. márc. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ügyes. Aztán attól is, te vagy az első, akin gyakorol, vagy már a sokadik. Természetesen más, mint aki már évek óta dolgozik, de ha ott áll mellette az oktató, nagy baj nem történhet. (egy fodrász)
2016. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én nem bíznám rájuk magam az fix.. mégis csak egy hajvágás/festésről van szó ami helyrehozhatatlan és elég kellemetlen ha elrontják, nem pedig egy hajfonásról amivel órákig is el lehetnek a lassú tempó miatt nem árt a hajnak, szerintem egy tapasztaltabb fodrász nem hagy ki szarvas hibákat, de vannnak kivételek, és tanulóba is van aki tényleg olyan a kézügyessége hogy le a kalappal..
2016. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nagyon nem tudnának mit elrontani a hajamon, mivel sok van, de vékonyszálú és csak egyenes, kicsit hosszabb, mint vállig érő. Csak az alját kell levágni egyenesre, azt csak nem lehet elrontani?
2016. márc. 17. 20:22
 4/6 Kriszti Bp. ***** válasza:

Egy hossz hajat nem nehéz vágni, ha valakinek van kézügyessége akkor bizd rá magadat.

Tanuló persze ingyen vág, de mivel gyakorol gondolom tovább is fog tartani.

2016. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen, egy hosszt nem tud elrontani senki:) milyen lett?
2016. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos volt, és kiderült, hogy abba a suliba járt, ahova én most, úgyhogy volt beszédtémánk. Egyébként a hajmosás meg balzsamozás az nagyon jól esett, kicsit meg is masszírozta a fejem. A vágást tényleg nem rontotta el, és nagyon ügyelt rá, hogy ne vágjon sokat, pedig nem kértem meg rá így külön. 1-2 centinél tényleg nem vágott többet. Mondjuk kb. 1,5 órás művelet volt. De már van is nála új időpontom. Úgyhogy szerintem én elég szerencsésen jártam el.
2016. ápr. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!