Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami házi praktika...

Van valami házi praktika ilyen esetre ami már bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Eléggé töredezik a hajam. Nem dús, és mellette vékony szálú is.

Hónapok óta nem vágtam, de 1 cm-t nem nőtt.

Ja, és naponta, max. 2 naponta kell mosnom, mert nagyon zsírosodik.

Nyáron nem szoktam hajszárítóval szárítani, de hideg időben igen.

Nem festem, (volt egy idő amikor igen), nem egyenesítem, nem göndörítem.


Minden fantasztikus sampont már kipróbáltam.

Olvastam mindenféle praktikáról, pl. csalán, tojás, sör, élesztő, de nem tudom, hogy mi az ami tényleg hatásos.


Körmeimmel semmi baj, azok nem repedeznek, talán még az átlagnál gyorsabban is nőnek.

Illetve más test részeimen is az átlagnál sűrűbben kell borotválkoznom, gyantáznom.


Felnőtt nő vagyok.


2016. márc. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Na szia, hány éves vagy? 21 fölötti? Érdemes lenne a kipróbálnod a Plantur 21 termékcsaládot... valami fantasztikus hajnövekedésre és hajerősítésre, sőt elég heti 1-2x mosnod.

A hajvégeidre pedig főzz le egy erős kávét és kókuszolajjal keverd össze, ha nincs kókusz olaj, magában is jó a kávé. Nem kell lemosni. Ugyanis a koffein regenerálja a töredezett hajvégeket :3

2016. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezt mindenképp kipróbálom. 29 vagyok.
2016. márc. 15. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy (mert én is ezt használom) plantur sampon ugye napi 2x, és minden nap reggel, hajszesz :)

Előző

2016. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!