Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szertől lesz olyan a...

Duakau kérdése:

Milyen szertől lesz olyan a hajam, mintha törülközőszáraz lenne?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, hosszú hajjal, és főleg nagyon sok, sűrű, és vastag szálú hajjal. Ha százaz a hajam, eléggé felpuffad, amíg nem zsírosodik be, de még akkor is elégge olyan, úgyhogy inkább lófarokban hordom. Viszont hajmosáskor meg szoktam fésülni, még vizesen, miután kicsit megtöröltem, és úgy nagyon jól néz ki. Csak azt nem tom, hogy maradthatna úgy, vagy hogy nézhetne ki úgy. Ötletek?

2016. márc. 15. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Használj hajwaxot vagy hajhabot vagy egyéb hajformázókat. De ha túl sok a hajad az a gond akkor menj fodrászhoz ritkításra és utána sokkal jobb lesz.
2016. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!