Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékony ránctalanító krém?

Hatékony ránctalanító krém?

Figyelt kérdés

Estée Lauder? Vihy? Vagy milyen krémet ajánlanátok?

köszi.



2016. márc. 16. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem ilyen egyszerű.


Hány éves vagy? Milyen alapjáraton a bőröd? Eddig miket használtál? Milyen hatóanyagokról érezted úgy, hogy beváltak? Mi a ráncaid fő oka? Öregedés? Napozás? Hidratálás hiánya?

2016. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyukámnak szeretnék venni. Normál bőre van, nem tudom hogy eddig mit használt.A ráncok fő oka az öregedés valamint felvethető a hidratálás hiánya.
2016. márc. 16. 22:01
 3/4 anonim válasza:
Igen. Hatásosak.Ha a bőrtípusának megfelelő krémet választod, akkor ezekkel a márkákkal nem fogsz mellényúlni. Vannak kifejezetten érett bőrre való krémek, illetve fiatalabbaknak valók, ezt is általában feltűntetik a csomagoláson. Illetve érdemesebb az éjszakai krémeket választani, mert azok hatása intenzívebb, a nappali pedig smink alá jó, és véd az UV sugárzás ellen is. Én mindkettőt használom, de van, aki csak az egyiket. Ha csak egyet akarsz venni, akkor érdemesebb az éjszakait választani.
2016. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a csiganyálas krém nagyon hatásos,én vettem anyukámnak és bevált neki,de be kell vallani nem a legolcsóbb 7000ft
2016. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!