Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőkül a hajam? Mit...

Miért szőkül a hajam? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Minden felmenőmnél úgy alakultak a párok, hogy egy szőke kék szemű + egy barna hajú, barna szemű (nagyszüleimnél és a szüleimnél is)

Én és a tesóm is barna hajú, barna szeműek lettünk, de az én hajam anyáéhoz hasonlóan szögegyenes és világosabb barna volt mindig.

Ez inkább napfényben zavar, mert ha rásüt a nap, akkor egyenesen szőkének néz ki, nappali fénynél olyan seszínűnek. Tudom, hogy nem a Nap szívja ki a színét, mert már most is vannak benne világos szőke és vöröses tincsek is.

Nem szeretem a szőke hajszínt és nem is áll jól nekem, mit tehetnék, hogy ne világosodjon?


Már színezővel befestettem egyszer csokoládébarnára, ami rövid időn belül kikopott és egyszer kevertem össze csokibarnát és gesztenyebarnát is, abból meg fekete lettem és az sem tetszett...


Más megoldás nincs, mint a hajfestés? Nem akarok lenövés miatt állandóan festetni, de nagyon zavar, hogy nem normális barna a hajam.

22L



2016. márc. 18. 18:22
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

esetleg ott van a fekete tea mint színező.


Illetve henna.

2016. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hennánál is látszik a lenövés, és nagyon neház kiszedni, ha mégsem fog tetszeni.


Csak a festés marad, ha sötétebb hajat szeretnél.

2016. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajszínező samponnál nincs lenövés, mivel minden mosáskor használod úgyis. Nem is károsítja a hajat. Szóval azt ajánlom. Venita, Joanna márkákból találsz.
2016. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!