Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítés után...

Keratinos hajegyenesítés után házi, , tojássampon"?! 18/L

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy keratinos hajkezelésen. Rettenet gyorsan zsírosodik a hajam,a fodrász pedig a végén még fújt rá valami olajat is,így mára már nem viselhetetlenül,de zsíros lett,este pedig megyek buliba és szeretném megmosni,de még nincs hozzá megfelelő szulfát mentes samponom. Szoktam néha egyszerű tojással hajat mosni,csak simán rajta hagyom állni a hajamon,és szépen elveszi a zsírosságát,meg szép is tőle,de most egy ilyen kezelés után nem tudom,hogy reagálna a hajam a tojásra?! Szabad?
2016. márc. 19. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
4 napig a kezelés után TILOS hajat mosni, összefogni.
2016. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne már. :O Kizárt hogy 4 napos hajjal utcára lépjek...Az nálam úgy néz ki mintha 2 hete nem mostam volna hajat.
2016. márc. 19. 14:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn majd még kibírom valahogy,de kedd reggel már tuti megmosom. :O
2016. márc. 19. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak majd ne csodálkozz, hogy nem lesz tartós.
2016. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapbol se volt gondor a hajam,nem az egyenesites volt a fo cel. Amugy meg sok helyen azt irjak 3 nap is eleg mar...
2016. márc. 20. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!