Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkre tette a hajam a keratin...

Tönkre tette a hajam a keratinos hajegyenesítés. Csak az olló a megoldás?

Figyelt kérdés
Elvékonyodott,fakó lett tőle pedig minden "előírást" betartottam.Ricinus olajjal kenem egy ideje hátha használ mit gondoltok van megoldás,hogy visszanyerje az eredeti állapotát vagy majd csak ha lenő? :( 10 éve növesztettem és gyönyörű volt a kezelés előtt,ajándékba kaptam nem is akartam igazán,mert sejtettem,hogy nem lesz jó a hajamnak. Eredetileg puha volt,fényes azóta mint egy szénakazal. Tapasztalat valakinek?

#haj #keratinos hajkezelés kifakult
2016. jan. 21. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A haj elhalt szaru, így nem tud meggyógyulni, mindegy, mit kensz rá.
2016. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor majd az idő megoldja remélhetőleg :( köszönöm a választ
2016. jan. 22. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira sérült, akkor le kell vágni.
2016. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az 1. vagy a 2. alkalommal 2 centire feltörte a hölgyike az egészet (komolyan gondoltam, hogy vége ennyi vágni kell) - nekem rendbe tette 2 alkalom joicos hajszerkezet-újjáépítő kezelés.


A fodrász akit maximálisan ajánlani tudok az Várhegyi Balázs: [link]


Ha az enyémet úgy meg tudta menteni, hogy utána csak 1 centit kelljen belőle vágnia...

2016. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!