Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium javíthat a pirosas...

A szolárium javíthat a pirosas, pattanásos arcon?

Figyelt kérdés
nemérdekel ha hosszútávon romlik tőle a bőr
2016. márc. 20. 14:47
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Nem, mert csak még jobban begyullad tőle a bőr, illetve szanaszéjjel szárítja az arcod, az megint nem lesz jó. Az meg érdekeljen, hogy bőrrákod lehet meg 40 évesen 60-nak fogsz kinézni.
2016. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne tegyél olyat amivel árthatsz magadnak! Hidd el ha most nem is,de később megfogod bánni a hüjeséged.A pattanásos arcra meg van megoldás,azt ne a szolival kezeld,légyszi! Menj bőrgyógyászhoz ha csúnya a pofid,de NE szoli!!
2016. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
májusra van időm bőrgyógyásznál, és csak 3 alkalomról lenne szó
2016. márc. 20. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvoshoz ad beutalót sürgősségire és már pár nap múlva ott leszel a bőrgyógyásznál, nem májusban... legalábbis én így szoktam. Aztán megmondja mit használj/szedj. Étrenden is lehet változtatni kell, a szolit és napot kerülni, fényvédőt használni, mivel egyik sem tesz jót a pattanásos bőrrel, meg a többi fajtának sem jó.
2016. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos van rá hamarabb megoldás egy bőrgyógyászhoz! Ne add fel,járj utána! KITARTÁS KÉRDEZŐ!:-)
2016. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es én erről nem tudtam hogy lehet ulyet hogy orvos segítségével hamarabb bekerülök a bőrdokihoz, ez mennyire körülményes? könnyen el lehet érni?
2016. márc. 20. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Elmész a háziorvosodhoz,és megkéred írjon beutalót a bőrgyógyászatra minnél hamarabb ha lehet,felhívod a rendelőt,és megmondod időpontod van sürgösen! (A 3.válaszoló voltam.)
2016. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt értem, de egy patanásos bőr miatt is ad a háziorvos szted beutalót?
2016. márc. 21. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem adni fog

A szolit semmikepp nem ajanlom foleg ha feher boru vagy. De a pattanasokon semmikepp nem fog segiteni

2016. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!