Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier BB krémről tapasztalatok?

Garnier BB krémről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire fed jól? Nem túl ,,nehéz"? És a legfontosabb: extra fehér bőrön bevált nektek a nagyon világos színű???

Köszi a válaszokat! :-)



2016. márc. 21. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam ezen, de a krémmániás tapasztalatok nem győztek meg annyira, hogy meg merjem venni.

[link]

2016. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Most már nem biztos, hogy ilyet akarok... :-)
2016. márc. 21. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se akarj ilyet, extra fehér bőrre egyik bolti sem lesz jó egyébként. A Garnier kb semmit nem fed. Holikát rendelj ebay-ről. Az nagyon jól fed, de nem vakolatszerű, és nagyon világos.
2016. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dolli1993 ***** válasza:
Nekem is van egy, nem tudom, milyen fajta, elég sárgás árnyalata van. Annyira nem szeretem, mert nehéz, kipattogtam tőle, egyetlen pozitívuma, hogy nálam jól fed, legalábbis tényleg egységes színt ad.
2016. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált, igaz nincs szükségem nagyon erős fedésre mert szép a bőröm. a nagyon világosat használom, a színe jó, szép egységes lesz tőle az arcszínem, én szeretem. de sok helyen olvastam hogy másoknak általában bajuk van vele.
2016. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!