Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom növeszteni a...

Hogyan tudom növeszteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Milyen vitamonokat szedjek a hajam növesztéséhez? Mit csináljak vele, hogy megnőjön? Látszik a lenövésemen, hogy sokat nő, de szerintem letöredezik a vége, mert vasalom..De ha nem vasalom, akkor meg csúnya.
2016. márc. 21. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A vitamin vagy b de veszel egy multit es kesz
2016. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Halolaj tabletta: erositi a hajat es a kormot

Sok banan is jot tesz a hajnak. Hasznaljd olajat a hajadhoz lehet kapni barhol. Ha szep hajat szeretnel akkor abba kell hagynod a rendszeres vasalast. Az meg oke h neha-neha vasalod de minden nap azert tulzas. Nagyon tornj fog a vege es ugy jarsz majd mint az osztalytarsam akinak nyakig kellett levagnia a hajat mert annyira egeszsegtelen volt (derekig ero haja volt). En szinte sose vasalom, csak akkor amikor fontos esemenyre megyek el. Mellette szedek halolaj kapszulat ez nekem sokat segitett. Nyar vegen (olyan aug.ban) levagtam majdnem vallig a hajamat es fruffrut is vagattam mara mar lenott a fruffrum az allamig es hosszusagaban mar derekig er a hajam.

Viszont mindenkinek mashogy hat szoval probald ki, artani nem arr.

2016. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem a das gesunde plus hajvitaminja jött be. en is probaltam a halolajat de eleg kellemetlen gazokat szabaditott fel nalam igy azzal lealltam... kar, mert segitett. ha nem gyorsan zsirosodo a hajad ajanlom a skalpmasszazst az el is lazit es a hajadnak is jot tesz. hajvegekre hasznalj hövedöt, ha termeszetesebb dologra vagysz akkor az argan olaj a legjobb erre a celra (kicsit büdi). a vasalassal le kene allni nagyon megköszönne a hajad. nem tudom milyen hosszu de egyszeru es szep fonatokat meg kontyokat lehet csinalni es sokkal kevesbe art a hajnak mint a hö. esetleg nezz körül youtubon rengetek ejszakai hajformazasi technika van ha szereted a hullamos hajat. neha egy tojasos-mezes-olivas pakolas csodakat tud tenni de szerintem egy jo kis hajvagassal kene kezdened hogy ne legyen töredezett a vege. sok zöldseg, gyümölcs, maj, tojas ;)
2016. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!