Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
Semmilyen szörtelenítési módszer nem vált be eddig, az epilátorrol még csak jót hallottam. De nem tudom hogy válasszák. Aki használ epilátort kérlek írja le a nevét és a tapasztalatokat, de írhattok olyat is hogy pl milyet ne vegyek. Nagyon segítenének vele.
2016. márc. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

kremmania.hu-n hogyha beírod a keresőbe,hogy epilátor, akkor sok fajtáról láthatsz véleményeket.

általában igaz,hogy olcsó húsnak híg a leve.ott olvasgass.

én csak az arcomon használok epillátort, máshol nem bírom, annyira fáj. régen pedig hónaljon azzal szőrtelenítettem, de ma már inkább borotválom, az nem fáj:D nekem braun van amúgy, az egész jó, de már nem mai modell.

2016. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egy régi Braun van és nagyon erős szőrzetem. Tökéletesen leszedi,csak jót mondhatok róla.
2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Philips Satinelle van és teljesen jó, de a Braunokról is jókat hallottam. Minél több csipesz van benne, annál jobb. Van már mindenféle hűsítő meg érzéstelenítő technológiás, de szerintem nem éri meg emiatt 12-13 ezernél többet kiadni rá, mert ha még nem nagyon epiláltál akkor ígyis-úgyis fájni fog eleinte, hisz mindegyik gép kitépkedi a szőrszálaidat, bármit is csinálsz. De egy idő után úgyis megszokod. Én este, fürdés után szoktam epilálni, utána bekenem testápolóval, lefekszek aludni, reggelre meg semmi baja.
2016. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Philips Satinelle volt először, na az nem vált be mert eltépte a szőrt, nem ki. Braun a legjobb márka szerintem. Főleg a 40 csipeszesek jók. Persze nem mindenkinek, mert egy érzékeny bőr semmilyen epilátort nem fog bírni, csupa seb és szőrbenövés lesz csak tőle.
2016. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!