Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napi négyszer, ötször túlzás...

Napi négyszer, ötször túlzás arcot törölni micellás vízzel?

Figyelt kérdés
Nagyon zsíros a bőröm, mostanában kezdte ezt. Eddig is zsíros volt, de most már pár óra után is kezd fényleni, pedig nem használok semmi alkoholos krémet, sminket az arcomra. Pár napja elkezdtem mosni teafaolajjal (vízzel hígítva), szerintem az lehet a baj, mert lehet kevesebb olaj kellett volna bele :) Szóval amíg ez az állapot áll fent, (meg nyáron is majd) lehet abból baj, ha 4-5-ször egy nap áttörlöm?

2016. márc. 24. 15:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy bioderma jobb lenne?
2016. márc. 30. 22:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Simán. Az összetevői is szebbek.


Én a kéket használom (száraz), a tesóm a zöldet (zsíros), és még abban sincs alkohol.


Azzal sem kell ötször arcot törölni, de az alkoholossal ellentétben nem lesz tőle zsírosabb a bőröd, ha mégis ez a hobbid. Komolyan nem tudom, mit gondoltak a Garnier-nál.

2016. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!