Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnek hamvas szep szoke...

Szeretnek hamvas szep szoke hajat de 13 eves vagyok es felek hogy nagyon karositana a festek a hajamat?

Figyelt kérdés
Tavaly nyaron szokito sprayztem ami eleg csunya es mar leno kb a szememtol szoke mar csak de nem us olyan szoke amit szeretnek az erdeti hajszinem ilyen kopott barna szinu es erdekelne hogy mennxire karositana a hajamat valakinek van e tapasztalata mar? 13/L
2016. márc. 25. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát károsítaná, ez tény, hajtípustól függ hogy mennyire. de ha ezt nem szeretnéd akkor nézz utána, vannak alternatív megoldások is
2016. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a szőkítő spray is ugyanúgy károsítja. amúgy ha jó fodrász csinálja nem fog tönkremenni a hajad
2016. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Henna hajfesték.
2016. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hennával nem lehet barna hajból hamvasszőkét csinálni
2016. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Károsítja a hajad minden vegyi anyag. De egy erős, egészséges haj megfelelő fodrásznál festetve szép lesz és egészséges marad. Feltéve hogy ápolod, nem károsítod vasalással és hasonlókkal. De mondjuk én nem ajánlom ilyen fiatalon a szőkítést, egy okból, mert állandóan csak lenőtt hajakat látok tiniken, ez igénytelen, csúnya, ha szőkíted a hajad akkor 3 hetente legalább festeni kell. Ez nyűg meg pénzbe kerül, de ha erre valaki nem hajlandó akkor inkább ne legyen festett haja.
2016. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!