Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az új Eu-s szabványos szoláriu...

Az új Eu-s szabványos szoláriumok miben másak a többitől? Més lesz a barnulás ha egy ilyenbe megyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan csövek vannak benne, amitől nem égsz le :)
2010. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én azt hallottam egyébként hogy lassabb a barnulás ilyen szoliban...
2010. ápr. 4. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Lassúbb igen.

Én nem is fogok ilyenbe menni. Mivel új csövek stb. ezért gondolom drágább is lesz, a barnulás meg gyengébb... köszi nem.

2010. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem drágábbak, csak nem égsz le és a barnulás is ugyan olyan, persze, ha nem 3 percekre mész... bár nekem ezt barátnőm mondta, h nem ég le (első válaszoló vagyok) de 12 percre ment be , állítása szerint mindig ennyire megy, amúgy hófehér a csaj.. és mindenki mondta neki h megkapta a mellkasát. szerinte nem... hát elég feltűnő volt:d de nekem mindegy. úgyhogy szerintem, oké, hogy nem éget, ha először 3-6 perccel kezdesz, ha fehér vagy, nem pedig 12, mert akkor ha szabvány cső, ha nem akkor is megéget. Szerintem, de én nem vagyok szoláriumos, életembe nem voltam.
2010. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak a bőrrák miatt aggódom az ilyen nagyobb erejű fénycsöveknél...
2010. ápr. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!