Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres arcbőr fiúknál?

Firefox785 kérdése:

Mitesszeres arcbőr fiúknál?

Figyelt kérdés
Lányok! Tieteket mennyire zavarnak a mitesszerek a fiúkon,párjaitokon? Mennyire kell tisztának lennie egy férfi arcbőrének?

2016. márc. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Arról senki sem tehet ha problémás az arcnőre.

Csak ha már valakinek problémái vannak akkor tisztítsa valahogy. Engem különösebben nem zavar.Hisz nem a külső a lényeg, hanem az ami belül van.Az a baj hogy rengetegen a külsőt nézik, és már aki nem baba bőrű egyből le nézik.Na az ilyeneket rá kell hagyni. Ha valaki tényleg szeret nem azt fogja nézni hogy milyen az arcod.

2016. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 havaseső válasza:
Ha ezt a kérdést felraktad, akkor valószínűleg téged is zavar. Keress fel egy kozmetikust, pár alkalom után máris kevésbé lesz szembetűnő a probléma. Amúgy engem nem zavar, esetleg még ki is nyomkodnám, haha.
2016. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem zavar.


Én barátomnak is elég mitesszeres meg pattanásos az arca igaz már 23 éves de sajnos neki elég pocsék bőrtípusa van. Amikor már jobban megismertem és felmentem hozzá láttam hogy van néhány kozmetikuma ilyenre, picit meglepődtem mert nekem nincs annyi kencém mint neki, de elmesélte hogy neki száraz a bőre de az arca iszonyat zsíros tud lenni és mitesszeres meg 1-2 helyen vékony is neki hamar sebesedik meg minden. Kozmetikushoz utál járni így néha én veszem kezelésbe őt. Szereztem neki jó mitesszer eltávolító krémet ilyen fekete színűt ami kihúzza belőle szinte az összeset. Azóta csak archidratálót meg testápolót kell használjon, meg nagyon ritkán arcszesszel átmossa az arcát és azzal úgy ahogy rendben van. Ha odafigyel magára egy fiú/férfi akkor nincs azzal baj,.

2016. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!