Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szeretnek artani a hajamna...

Nem szeretnek artani a hajamnak de mar nagxon nem szeretem a szinet befestessem e?

Figyelt kérdés
Most a hajam lenott a szokito spraytol ami mar nagyon csunya es nem szeretnem befesteni a hajam de mashogy nem lesz szoke de egyfolytaba se akarom festetni de szoke hajat szeretnek ami nem roncsolt mit tegyek?? 14|L
2016. márc. 29. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem roncsolja a hajfesték, de Te tudod. Valamit valamiért.

Nyilván ha nem akarod egyáltalán roncsolni, maradj az eredeti színnél, de pl. ha nem vasalod meg szárítod, simán festheted, manapság már olyan festékek vannak, amik csak minimálisan roncsolják a hajat.


23N

2016. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz, ha szőkét akkor bizony festetni kell, ráadásul kb 3 hetente hogy ne legyen igénytelen lenőtt hajad. Macera, pénz, de én is ezt teszem már 10+ éve és a hajam nem károsodott. Persze ehhez az kell hogy ápold és ne árts a hajadnak vasalással meg hasonlók.

Ha meg nem kell a macera akkor fesd vissza az eredeti hajszíned és kész.

2016. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nagxon nagx baj ha vasalom ? Majdnem mindennap..
2016. márc. 30. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az magában is nagy baj mert szétég a hajad és ronda lesz, letöredezik, meg ki fog hullani. Egyébként is egy normális vasalás után 1 hétig sima a haj, szóval minek vasalni naponta?
2016. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy naponta vasalod sokkal többet ártasz, mint a hajfestéssel, viszont ha nem szeretnéd egyfolytában festeni a hajad, ahogy írtad, akkor inkább ne vágj bele a szőkébe, mert azt festeni kell, és gyakran, ha azt akarod, hogy szép legyen. Most jön a nyár, kiszívja majd a nap is kicsit a hajad, világosabb lesz természetesen is + vannak ilyen ammoniamentes samponok amik pár árnyalattal világosítják a hajad, károsodás nélkül, de csak festetlen hajon működnek, erre gondolok:


[link]


Én nem ajánlom, hogy elkezd festeni a hajad, főleg ilyen fiatalon, én is 14évesen festettem be először, és azóta rengetegszer megbántam, ha újra dönthetnék biztosan nem festeném, mai napig hiányzik az igazi hajszínem, és fodrásszal is csak hasonlót tudtam elérni.


20/L

2016. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! :)
2016. márc. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!