Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj gondok ellen...

Gnoomage kérdése:

Zsíros haj gondok ellen valami tanács?

Figyelt kérdés

Nos, az lenne a probléma, hogy elkezdtem növeszteni a hajamat most 2.-ra, az előző bő 3-4 évvel ezelőtt volt...


Akkor még vidéken voltam végig, de most középsuli miatt városban tanulok, emellett műhelyben gyakorlatozok, így ezek gondolom csak hozzá járulnak ahhoz, hogy egyre jobban és gyorsabban zsírosodik a hajam, pár helyen szerintem már gyengén hullani kezdett...


Hetente mindig minimum 2x mosok hajat, egymás után kétszer, majd kiszárítom. Samponnak Schaumat vagy ilyesmit használok, de ezek nem nagyon jönnek be sajnos...


Bármi tanács?



2016. márc. 29. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

heti 2 hajmosás tök átlagos. a durván zsírosodás azt jelentené,hogy minden nap mosnod kéne.

amúgy ki tudod tolni a hajmosást szárazsamponnal. legalább 1 napot nyerhetsz.

ezenkívül zsíros hajra való samponokat ajánlok!

2016. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és a balzsamot tényleg a hajvégekre kend, ne zsírosítson
2016. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keveset stersszelj,száraszsampont használj,a neten nézz utána pakolásoknak pl.:tojássárgája mézzel vagy magában, ecetes öblités, most hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!