Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és kezd már...

13 éves vagyok és kezd már nőni a szakállam. Mit tegyek? Ez normális?

Figyelt kérdés
A bajszomat és az államat már borotválom mert ott már nő jobban de mostanában a fülem alatt-mellett kezdett már pehellyedzeni. Már eléggé látható és nem tudom mit csináljak borotválni nem akarom mert nem szeretnék ott még olyan erős szőrzetet mert még 13 éves vagyok. Mit csináljak ? Ez normális?
2016. márc. 30. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, nyugodtan borotválhatod, mert a megerősödésnek hormonális oka van, amit nem befolyásol a borotválás.


13 évesen tényleg kicsit korai még, de valószínűleg nincs semmi bajod, csak ilyen alkat vagy. Ha még nem beszéltél erről orvossal, akkor itt az ideje, hogy megkérdezd. Lehet, hogy végeznek majd valami hormonvizsgálatot, hogy minden rendben van-e, de valószínűleg nem találnak semmi problémát.

2016. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is :(

11/L

2016. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 1. válaszoló. 2. Valaszolo lanykent szorosodsz erosen?
2016. márc. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!