Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nincs normális arcszőrzetem...

Ha nincs normális arcszőrzetem, attól még növeszthetem a szakállam?

Figyelt kérdés
Eléggé gyér az arcszőrzetem, de sztem ez már így is marad, mert 21 éves vagyok. Eddig sem borotválkoztam minden nap, de most már vagy 3 hete növesztem, látszik hogy van de azért nem egy Conchita Wurstos :D Az gáz, ha nicns normális arcszőre vkinek és mégis növeszti? Keretem képeket, de nem találtam olyat ami hasonlítana az enyémre.
2014. júl. 5. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka gusztustalan az, amikor valakinek "gyerekszakálla" van...
2014. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nevetséges.

Amúgy jh. Így maradsz. Nekem sincs.

2014. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak én sajnálom :D de az első komment után leborotváltam :D bár a haverjaim akik egyébként mindenben megmondják amit gondolnak ha pl szar a póló rajtam vagy hajam v bármi, erre még nem mondtak semmit szóval annyira nem gyér, de mégsem az a sűrű
2014. júl. 5. 10:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta van fasza szakállam :D
2021. aug. 14. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!