Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Ti hogy viszonyul...

Lányok, nők! Ti hogy viszonyultok a saját testalkatotokhoz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le azt is hány évesek vagytok.

Van még olyan fiatal aki nem akar a média által agyon reklámozott lányokra hasonlítani, hanem szereti magát esetleg picit pocakosan, vagy izom nélkül, esetleg kissé husisan?


2016. márc. 30. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"média által agyon reklámozott"

Ez mit takar?


168 centi vagy és 60 kiló, tisztában vagyok a szépséghibáimmal és ezeken igyekszek javítani, edzéssel, helyes étkezéssel. Nem könnyű, de hát a szépségért meg kell szenvedni. Nem a média meg egyebek miatt csinálom, hanem saját magam miatt.


25/N

2016. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Én egy 13 éves lány vagyok és én fogyni szeretnék, de nem a "média által agyon reklámozott lányok" miatt hanem magam miatt. Nem azért szeretnék vékonyabb lenni mert ezt reklámozza a média hanem mert nem tetszek így magamnak. Jelenleg 162 cm és 52(!!!) kg vagyok! Elég soknak találom,48 kg a cél!
2016. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki nem husis, nem pocakos, és nem izmos, az média által agyonreklámozott testalkatú? Miféle logikád van neked?
2016. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez nem az én logikám. Csak meg kell nézni, hogy a média mit sugároz. Azt hogy legyél vékony, lapos hasú esetleg csontkollekció mert az a divat. A másik véglet hogy legyél olyan izmos hogy be se férj az ajtón.

Az más dolog hogy ezzel nem értek egyet.

2016. márc. 30. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha valaki nem kövér, az csontkollekció? Hallottál már arról, hogy valaki vékony, de egészséges?
2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Tavaly kb belefértem a szépségideálba, kevés testzsírom volt, relatíve jó izmokkal, magas vékony. Most híztam vagy 4 kilót, főleg zsír jött rám, kövér még mindig nem vagyok, de azért a hasam kevésbé feszes, a combom vastagabb, a fenekem nagyobb lett, a magasabb testzsír miatt már az izmaim sem látszanak annyira. Én így is úgyis meg voltam, vagyok elégedve magammal, bár azért még most is bőven benne vagyok a szépségideálban, szerintem. Abszolút nem éltem meg horrorként, hogy felszedtem pár kilót, és ha másik 4-et híznék se nagyon érdekelne.

24

2016. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már nem a csontkollekció nő a divat, hanem a fittség, úgyhogy majd jól meg lesznek töltve nőkkel az edzőtermek... :/
2016. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18 éves vagyok, 169 cm és 65 kg. Nem vagyok nagyon vékony, de nagyon jól érzem magam a bőrömben. Nagy a fenekem és a lábaim vastagok, de így vagyok jó :)
2016. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok "csontkollekció" csak sportos, és szeretem az alakomat.
2016. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!