Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VALAKI AKINEK HASONLO ESET...

VALAKI AKINEK HASONLO ESET VAGY AKIT ISMER?

Figyelt kérdés
Sziasztok.mar 2 eve max.az orromon lett egy pattanas.nemtudom mitol szerintem begyulladt es azota nem mult el csak piros folt maradt ott.Miel tudnam eltunteni?Sajnos csak egy het mulval tudnak fogadni es penteken buli lesz es arra bar ne latszodna ennyire csak nagyon halvanyan.Es ha elvakarom amugy verzik..Valaki valamit?Nagyon megkerem szepen aki tud segitsen.annyit sirtam ez miatt..

2016. márc. 30. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 év alatt ha nem múlt el egy pattanás, akkor az nem pattanás, szóval bőrgyógyászhoz menj. Péntekig semmiképp nem múlik el, ha eddig sem tette. De korrektor elfedi.
2016. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valakiii :((( kerlek titeket!
2016. márc. 30. 18:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Első köszönöm!
2016. márc. 30. 18:25
 4/11 A kérdező kommentje:
De valamivel esetleg nem tudom enyhiteni h ne látszodjon annyira?Nem használok korektorokat nincs is.nemtudom mit csinaljak.kedden fogad es nekem holnapra bar ne latszodjon annyira.
2016. márc. 30. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ami 2 éve ott van az péntekig nem múlik el semmitől. Max korrektort tudsz rátenni.
2016. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tul piros h az eltuntesse.Jajjna :( ilyen nincs.biztos h semmi nincs ra? esetleg ha az egesz ver kifojna?
2016. márc. 30. 18:31
 7/11 A kérdező kommentje:
esetlleg valaki ismer oszan személyt akinek hasonlo volt a problémája??
2016. márc. 30. 18:39
 8/11 A kérdező kommentje:

Utanna neztem.lehet nekem is er elpattanas

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2016. márc. 30. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elhinni amit írunk akkor:

1. Fölösleges kérdezned.

2. Menj orvoshoz és hallgasd meg tőle is.

2016. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a boltba holnap és veszel egy jó korrektort, mindent elfed szóval nem fog alatta látszani.

És ne piszkáld/nyomkodd a "pattanást", attól csak rosszabb lesz.

2016. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!