Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátom rövid hajat akar...

A barátom rövid hajat akar nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom, azt mondta hogy a mostani hajstílusom borzalmasan néz ki, és iszonyatosan szarul áll, és hogy ezen sürgősen változtassak, és mikor megkérdeztem, hogy milyenre kellene változtatnom, ő csak rövid hajakat mutatott nekem. Alapjából véve göndör hajam van, de ezt is utálja. Azt mondta, nekem nagyon rosszul áll a göndör is, illetve forgóm van, ami miatt a teljes frufru megoldhatatlan. Mit tegyek? vágassam le rövidre? Vagy ajánljatok légyszi egy hajstílust ami jól állna.

A hajam mostani állapotáról tudok képet küldeni privát üzenetben.

Illetve itt az a haj amit akar nekem:

[link]



2016. ápr. 1. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kuldj kepet a hajadrol, biztos lehet valami sokkal szebbet csinalni belole, mint ez a szr rovid , amit a baratod eroltet. !!!
2016. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Küldesz kepet?
2016. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha a barátom ilyeneket mondana nekem, akkor biztos, hogy jól p.csán rúgnám. Döntsd el te, hogy neked mi tetszik, ne pedig más miatt vágasd le a hajad. Eszméletlen.
2016. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Ohhh. Te hajad!!!!!! Te hordod. :)

Kérlek, ne ő döntse el, milyen frizura kelljen neked - ennek így nem lesz jó vége. Kivéve, ha szereted, ha ilyen szinten ledarálják az egyéniségedet, amitől te TE vagy....

2016. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

@3: én írtam utánad. Köszönöm. Évek, amíg egy haj helyre jön és megnő, főleg, ha göndör....

Aggódom kérdező hajáért és terrorista pasi reptetésének szurkolok, bár fel sem merült.

2016. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

a bal alsó nem is rossz.

szerintem nagyon tahó módon közölte, hogy neki nem tetszik, én biztosan kiosztottam volna. úgy beszélt veled, mintha a seg*géből rángatott volna ki... mi az hogy sürgősen változtass? :D

ha neked nem tetszik a rövid haj, akkor ne vágasd le. göndör hajat mindig egyenesíteni nem biztos hogy jó ötlet, vagy kíméletes megoldás. a göndör haj hosszabb hajjal jobban néz ki, mert nem lesz gombóc fejed.

ha megmutatod a te hajad, akkor esetleg tudok véleményt mondani, hogy min változtathatnál anélkül hogy levágnád rövidre.

2016. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 1. 23:25
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak feltekeny mert a rovid haju csajokra kevesbe figyelnek fel a pasik. Ne menj levagat i ne hodolj be neki!
2016. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapból képtelen ötlet, hogy a fodrászomon kívül bárki is utálja az én hajamat - neki meg fizetek, hogy szeresse, úgyhogy ez a kis pötsfej repülne, mint a szar.
2016. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, de a rövid haj valóságos merénylet a szépség ellen.

Nagyon kevés lánynak áll jól, és legtöbbjüknek így is sokkal jobban állna a hosszú.

Barátod meg kritikán aluli. Olyannak kéne szeretnie, amilyen vagy, és nem olyannak, amilyenné formálni akar.

2016. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!