Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátom rövid hajat akar...

A barátom rövid hajat akar nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom, azt mondta hogy a mostani hajstílusom borzalmasan néz ki, és iszonyatosan szarul áll, és hogy ezen sürgősen változtassak, és mikor megkérdeztem, hogy milyenre kellene változtatnom, ő csak rövid hajakat mutatott nekem. Alapjából véve göndör hajam van, de ezt is utálja. Azt mondta, nekem nagyon rosszul áll a göndör is, illetve forgóm van, ami miatt a teljes frufru megoldhatatlan. Mit tegyek? vágassam le rövidre? Vagy ajánljatok légyszi egy hajstílust ami jól állna.

A hajam mostani állapotáról tudok képet küldeni privát üzenetben.

Illetve itt az a haj amit akar nekem:

[link]



2016. ápr. 1. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért a rövid haj nem az ördögtől való, rengeteg szép lány vagy, aki lobonc mögé rejti az arcát.


Itt nem azzal van baj, hogy rövid hajat akar, hanem azzal, hogy megmondja neki, mit csináljon.


Kérdező, ezt most sértésnek fogod venni, de a barátod egy csicska r1bancnak néz.


Én ezt csak mondom, nem gondolom így, ami a szomorú, hogy a picifiú, akivel együtt élsz, és elvileg szeretnie kéne, így is gondolja.

2016. ápr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágatnám le semmiképpen..

Az első alvaásig állna úgy a rövid haj neked, mint a képeken..utána nem hiszem, hogy tudnál vele mit kezdeni. Én hagynám nőni, és akkor még szebben fog göndörödni:)

2016. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hiszem el hogy az ilyen kérdéseket valaki komolyan írja ki, nem kamuból...

Tehát itt egy csaj akit a barátja lenéz, leszól, nem tetszik neki, utálja a haját is, bunkó, stb. És a csaj vele van ezek után is és még engedelmeskedni is akar neki? Menj már... ennyire hülye senki nem lehet.

2016. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én sem vagyok a rövid haj ellen,csak ha valaki levágatja,akkor ne más véleménye miatt tegye. :)


Ha neki nem tetszik,ez van,nem lehet mindenkinek eleget tenni.Ne változtasd meg magad senki miatt,annyit nem érdemel senki.

Hol volt a kapcsolat elején,akkor sem szólt bele a stílusodba,vagy akkor sem mutatta ki a nemtetszését és elfogadta a megjelenésed.

Akkor ne most kezdjen el dirigálni.


Ha gondolod küldhetsz képet,lány vagyok.Nem biztos,hogy le kell rövidre vágatnod,talán lehet menteni a hajadat és elég csak a töredezett végeket levágatni,aztán kezdgeted az ápolást. :)

2016. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de mi az, hogy a barátod "ilyen hajat akar neked"?


A saját frizurádat neked kell akarnod magadnak, nem pedig a barátodnak. Ki ő, hogy így parancsolgat neked? Más dolgokban is ezt csinálja? Én úgy p1csán rúgnám hogy elszállna az Antarktiszig. Majd ha te beleszólsz, hogy ő hogy nézzen ki, akkor dumálhat.

Egyébként is egy bunkó pOcs lehet, ha azt mondja a hajadra, hogy szarul áll, borzalmas és utálja (!). Keressen mást, ha nem tetszik neki, a hajad a te részed, ha nem tetszel neki egészben akkor ne tetsszél sehogy. Én már rég elküldtem volna a francba, keressen magának guminőt ha ilyen szinten van.


Egyébként a linkelt haj egy göndör hajú lánynak szinte a lehetetlennel határos, órákig kellene vasalni és beszárítani hozzá a hajat minden egyes nap, gondolom ez a drága barátodnak nem téma, hiszen nem neki kell vele szenvedni.

Egészen biztosan nem vágatnám le a helyedben és a sráccal való kapcsolatot is átgondolnám.

2016. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha levágatod akkor az lesz a baj hogy nem áll úgy mint a képen mert göndör. De a kérdésből nem derült ki hogy te mit gondolsz a hajadról. Szerinted is csúnya? Vagy szerinted semmi baj vele és a pasid az idióta? Vagy valahol a kettő között? Nem mindegy.
2016. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

Eszedbe ne jusson levágatni ilyen rövidre!! Göndör a hajad és ezen nem változtatna az sem, hogy rövid a hajad! Levágatnád rövidre aztán folyton felugrana és gombócfejed lenne! Bármikor ha egy kicsit párás a levegő, már nem lenne egyenes.


Szóval ne vágasd le!!

Nagyon szívesen adok egyébként tanácsot, ha küldesz róla képet, de hogy ilyen rövidre neked kifejezetten tilos levágni a göndör hajaddal, az tuti!!


A barátodat meg jól rúgd seggbe, amiért ilyen gusztustalan módon beszélt veled.

2016. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de megbízható, szerető társ az ilyen??? Aki azt mondja, szarul nézel ki úgy, ahogy vagy?
2016. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezek a hajak csak nagyon kevés lánynak állnak jól. Te szereted a göndör hajadat? Mert nagyon szép tud lenni és hosszabb hajjal jobban áll. Én szoktam vasalni, mert se nem göndör, se nem egyenes és szokszor van mire reggel beérek már visszagöndörödik. Párás levegő, eső, izzadás, alvás miatt állandóan újra kell csinálni. Ha fodrász csinálja, akkor is az első hajmosásig marad olyan, mint a képeken.

Nekem is az a véleményem, hogy aki szerint borzalmasan, szarul nézek ki, annak nem kell néznie. Drága barátodnak viszontlátásra, utáljon mást. Soha ne hagyd, hogy elmyomjon valaki! Kezdi a hajaddal, utána megmondja mit vehetsz fel, kikkel mehetsz el.

Az más lenne, ha nem ilyen stílusban közölné vagy te kéred ki a véleményét valamiben. De ekkor sem vagy köteles elfogadni azt, amit ő gondol!

2016. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek azok a hajak, amiket linkeltél. De ha nem akarod levágatni, ne csinálj vele semmit :) A göndör haj is szép :) De ha barátod ilyen zizi, akk talán néha kivasalhatnád hogy legyen neki gyereknap. Mégegyszer mondom, ha nem akarod, le ne vágasd!
2016. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!