Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biovanne plus szépségvitamin?...

Biovanne plus szépségvitamin? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és ma vettük és holnap kezem el szedni. az van rá írva hogy napi 2 kell belőle,de én csak napi 1et szeretnék belőle. így is jó? azért,mert eléggé telt vagyok,és az ilyenekben B vitamin van,és nem akarom hogy nagyobb étvágyam legyen tőle :D szóval arra lennék kíváncsi, hogy napi 1 db is jó e :)

2016. ápr. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle nagyobb étvágyad de nyugodtan szedj egyet. amúgy sincs sok hatása ezeknek, sokaknál inkább többet árt mint használ (köztük nekem is) és tiszta pattanásos lesz tőle a bőrük.
2016. ápr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem lett tőle nagyobb az étvágyam,és én már látom a változásokat azóta, most van egy nagy pattanásom de nem hiszem hogy attól van mert alapból szoktak lenni pattanásaim :D
2016. ápr. 12. 21:08
 3/5 Krisztina1977 válasza:
Én egy hete szedem kb.az a baj hogy állandóan éhes vagyok tőle.Úgyhogy abbahagyom a szedését.Meg már pattanás is kezd kijönni rajtam és eddig soha nemvolt gondolom hogy ettől van.Sajnos nálam ezt eredményezte.de mindenkinek más a szervezete😕
2017. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azóta én sem szedem..:// elég fura lett tőle a bőröm,és emiatt hagytam abba :/
2017. febr. 24. 13:00
 5/5 anonim válasza:

13 évesen nem szedhetnél ilyet!! Rá van írva!

Régebben én is szedtem és nekem is nagyobb étvágyam lett tőle!!!

A pattanás biztos, hogy nem ettől van, hormon nincs benne!!!

2018. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!