Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes ilyenkor napozni?

Érdemes ilyenkor napozni?

Figyelt kérdés
Holnap 25fokot mondanak es napsütést felhő nélkül, viszonylag fehér bőröm van ,holnap érdemes lenne 45percet hason 45percet háton, déltől napozni? Lebarnulnék, vagy inkább menjek el szoliba? Mégicsak április van.

2016. ápr. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Napozni bármikor lehet, télen is. Barnulni még akkor is lehet. Csak szétfagynál közbe.
2016. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár nem értek hozzá ilyenkor mégis erősebbek a sugarak vagy nemtudom, szóval érdemes, vagy sem?
2016. ápr. 4. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez pont az az időszak (ápr-máj), amikor nem túl jó ötlet napozni. A legerősebb a sugárzás.

A 2x45 perc... Eszedbe ne jusson a fehér bőröddel.


Én már most kenem magam (arcom, kezem) naptejjel, nem kell a pigmentfoltjaimnak a nap, az egyik lányomon meg már most jönnek elő a szeplők, őket is kenem.

2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.! En tegnap ultem kinnt az udvaron fel orat,(nem napozas miatt), es ugy lebarnult a kezem,pedig a szel is fujt, de ilyenkor jobban megfogja a nap az ember lanyat, pedig enis feherboru vagyok.:)
2016. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!