Extrém hajfestés?

Figyelt kérdés

TI szeretitek a különleges hajszíneket? Nekem nagyon nagyon tetszenek, kinéztem egy vörös (nem azt a rezes vöröst hanem sötétet) színt ami szerintem nekem nagyon jól állna és a piros a kedvenc színem. Csk kicsit félek, hogy mi van ha megbánom. Tudom, hogy manapság már nem nag ügy, ahogy befestetted úgy vissza is lehet csinálni, de kicsit mégis tartok tőle. Pedig van nagyon sok ismerősöm kék, lila hajakkal, egyik ismerősömnek a haja egyik oldala fekete másik lila, és nagyon jól áll neki. Osztálytársamnak volt lilás vörös, most kék ombre volt neki, a hétvégén meg lila ombre-ja lett.Sokak szerint gáz a színes haj és nem veszik komolyan azokat, akinek olyan van. Szerintetek vágjak bele? Szerintem nem bánnám meg. Más a fél fejét leborotválja, ahhoz képest nekem egy festés szerintetek nagy ügy? Úgy vagyok vele, hogy inkább csináljam meg most amíg fiatal vagyok, mert később megbánnám, ha nem próbáltam volna ki :)

vélemény?



2016. ápr. 5. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is olyan téma, ami megosztja az embereket: kinek bejön, kinek meg nem. Én fodrász vagyok és szeretek színes hajakat festeni - az extrémebbre gondolok. :) Nekem is általában kék is van a hajamban, de ha nem ez, akkor lila vagy zöld. A vendégeim nagy részének bejön, a másiknak meg nem... úgyhogy készülj fel, itt is kapsz mindenféle véleményt.

Azt tanácsolom, akkor csináltasd meg, ha illik az egyéniségedhez, mered és tudod viselni - na és persze ápolni. Hajrá!

2016. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem és nekem is volt már mindenféle színű hajam, meg többszínű is. Nekem egy nagy gondom van ezzel, hogy ez felhívja a figyelmet, amit én nagyon utálok, idegen emberek szólítottak le mindenfelé, bókoltak, kérdezgettek, meg akartak ismerni, mert színes a hajam. Engem ez nagyon zavart. Emiatt már nem festem ilyenre. Pedig de jó lenne... nekem a kék volt a kedvencem.
2016. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) jöhet még
2016. ápr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!