Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kerek arcomhoz milyen...

A kerek arcomhoz milyen Hajszín és forma állna jól?

Figyelt kérdés
Szeretném levágatni az amúgy sem hosszú hajam valami teljesen más fazonra.Teljesen tanácstalan vagyok,évek óta szinte ugyanolyan formára vágatom,szeretnék változtatni ezen.Vidám,mosolygós,alacsony,nőiesen öltözködő 33 éves nő vagyok.Vörös festett hajam van zöld szemem.Tud esetleg v.ki v.milyen tippet adni?Keresgéltem képeket,de bizonytalan vagyok azzal kapcsolatban,hogy jól állna e!
2016. ápr. 5. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom,eddig milyenre vágattad és hogy göndör-e vagy nem a hajad. Csak annyit tudok,hogy a kerek archoz főként olyan frizura áll jól,ami keskenyíti az arcodat. Nem pedig ráerősít a kerekségére. A hajszíned szerintem jó,de szerintem más hajszínnel is jól mutatnál. Például szerintem a bubi frizura erre alkalmas,de nem vagyok benne biztos! Remélem,azért valamennyit tudtam segíteni!:)
2016. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!