Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy hullám a hajamban,...

Van egy hullám a hajamban, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Pár hete, a hajmosás alkalmai után úgy szárad meg a hajam, hogy a fülen magasságában, körben lesz egy hullám a hajamban. Nem szoktam összegumizni, sőt mostanában szinte egyáltalán nem használok hajgumit, szóval nem hinném, hogy ez okozná a hajamban ezt a fura 'megtörést'. A levegőre hagyom a száradást, általában vizes hajjal alszom el, először erre gondoltam, hogy ez lehet az ok, mert alvás közben esetleg a fülem ahogy nyomja a hajam, attól lesz a hullám.. De nem, mert kipróbáltam, akkor is oda terem ha csak ülök, a hajam nem érintkezik semmivel, ami ilyen hullámot okozhatna.. És érdekes, mert a hajszárítóval is tesztelgettem, szárazra szárítottam, de 1-2 óra múlva megint ott volt a hullám.. Igen sokszor vasalom a hajam, mielőtt a hullám megjelent mindig szép egyenes volt, most viszont hiába vasalom ki az az egy hullám állandóan visszaugrik, és nem kelt valami esztétikus látványt. :/

Mi az oka a hullámnak, és mit tehetnék ellene?:(



2016. ápr. 5. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Nekem is van hullam a hajamban, csak azzal a kulonbseggel, hogx engem nm zavar. Vagy probalkozz tovabb a simitassal, vagy probalj ki egy uj frizurat!

(Mellesleg nem hasznalsz valami uj hajapolo szert vagy nem valtoztattal mostanaban az etrendeden? Lehet az is segit)

2016. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szoktam hülyeségeket válaszolni... XD DE:::::

Úthengerrel,előtte melegítsd meg....ajánlók hozzá lángszórót vagy csak simán benzint XD

2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!