Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat? Házilag?

Figyelt kérdés

Valami bevált módszer?

Nincs pénzem ezekre a krémekre.

16/L



2016. márc. 17. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kell fordulni. A házi szerek is pénzbe kerülnek, de nem feltétlenül ez a megoldás. Először konzultálni kellene egy jó kozmetikussal. Sokféle pattanás létezik.
2016. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: Ha krémekre nincs pénze, miből gondolod, hogy lesz pénze kozmetikusra?

Hát tökéletesen bevált módszer nincs, de én próbáltam egyet, nekem is úgy ajánlották. Egy kis citromlevet felitatsz vattával és átkened vele az arcod. Rajta hagyod kb 5 percig. Aztán bő vízzel lemosod. És mivel szárítja a bőrt, utána kéne rá kenni valami arckrémet vagy 3 az egyben arctisztítót. Tudom hogy az is pénz, de anélkül sajnos nem lehet semmilyen praktikát találni. És azt hiszem ez mégiscsak olcsóbb megoldás. De arra figyelj hogy ezt ne alkalmazd minden nap mert szárítja a bőrt.

2016. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A krém nem is biztos, hogy jó. Egy bőrgyógyász viszont segíthet, lehet, hogy gyógyszert kell rá szedned, lehet, hogy felír valami rázókeveréket stb. A bőr- és nemibeteg gondozóba, úgy tudom, háziorvosi beutaló sem kell. Oda kellene elmenned, vagy pedig egy maszek kozmetológus bőrgyógyászhoz.
2016. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja, utolsó vagyok: a kozmetikust is kerüld, mint a pestist. Tini koromban én is voltam, egyik jobban szétbarmolta az arcom, mint a másik, gőzölnek, nyomodnak, de ez csak felületi kezelés, és fokozza a gyulladást, lóf...t nem tud egyik sem. Orvos kell neked, nem okj-t 120 D-s szempillaguru.
2016. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a legolcsóbb az ha rendszeresen mosod az arcod tiszta vízzel
2016. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kiváltó okot kell megszüntetni, mert csak még rosszabb lesz.

szepsegreceptek.hu

2016. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem két dolog tüntette el teljesen a pattanásaimat:

1. fogamzásgátló, ezt viszont nyilván nem fogom ajánlani, csak azért, hogy tiszta legyen a bőröd, másra találták ki. :)

2. cukorfogyasztás elhagyása, egy ideje az étrendem 90%-ból elhagytam a cukrot (nem mondom hogy teljesen mert alkalomadtán én sem bírom ki, hogy ne egyek meg egy sütit, vagy egy kevés csokit) és én sem hittem el, de elképesztő a változás! Fogyás mellett olyan szép lett az arcbőröm, hogy csoda. :) Ehhez pl. biztos nincs szükség pénzre :)

2016. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem miért pontoztak le?
2016. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan kozmetikus, aki tudja a szakmát. Ugyanis ez pont az ő területe. A D-s pilla rakása csak plusz lehetőség. Elsősorban a bőrhöz ért.Felületi kezelést az otthoni ápolással teszel. Egy megfelelő arctisztítás a megoldás, egy megfelelő kozmetikusnál. Nem lesz olyan mód, ami nem kerül pénzbe.
2016. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!