Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki kipróbálta a Skintim...

Valaki kipróbálta a Skintim időpontfoglalás nélküli szalont a Széna téren?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 22:46
 1/3 Euridiké89 ***** válasza:
én a pesti oldalon a Skintim Bazilikába járok, nagyon jó! tiszta, gyorsak, korrekt árak, és nagyon kedves kozmetikus lányok. nagyon nagyon jó, hogy nem kell bejelentkezni, bármikor akár reggel 7 órakor is tudok menni gyantáztatni. az intim gyantájuk pedig valami hihetelen!
2017. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Voltam náluk régebben párszor, akkor még elfogadható áraik voltak, mára már borzasztóan drága lett.

Kb. 1 hete mégis visszatértem hozzájuk, úgy voltam vele, hogy egyszer megengedhetem magamnak ilyen árak mellett is a gyantázást. Egy nagyon kedves lány gyantázott, de béna volt szegény...:( Biztosan kezdő volt, és még bele kell jönnie, de akkor ne úgy reklámozzák magukat, hogy gyantázásra specializálódott, szakképzett kozmetikusok dolgoznak náluk. Ennyi pénzért többet vár az ember, nem egy 1 hónapja végzett, teljesen tapasztalatlan kozmetikust..:( Nekem pénzkidobás volt így, mert a kozmetikusom pontosan ugyanezt az alveolás cukorpasztát használja mint ők, és gyorsabb, alaposabb munkát végez kb. féláron.

2022. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pár éve voltam néhányszor náluk a Széna téren, kicsit drága,de jól dolgoznak, egye fene. Viszont az egyik kozmetikus lányhoz többször volt szerencsém, na hát ő egyáltalán nem volt barátságos, így meg egy kínlódás volt az ott töltött idő. El is ment a kedvem tőle, hogy oda menjek.
2022. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!