Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'oreal Excellence vagy...

L'oreal Excellence vagy L'oreal Prodigy 4.15-ös?

Figyelt kérdés
8 éve festem a hajam, eddig mindig L'oreal Excellence festékeket vettem. Jelenleg a 6-os, sötétszőke árnyalatot használom. Azonban most szeretném jelentősen sötétebbre festeni a hajam. Az Excellence kínálatában nem igazán találok nekem tetszőt, a Prodigy 4.15-ös jeges csokoládé árnyalata azonban nagyon megtetszett. Esetleg van valakinek ezzel a festékkel tapasztalata? Engem megijesztett, hogy azt írják, ammónia mentes. Eddig csak ammóniás festékeket használtam, és hát az sem tartott ki a lenövésig. Szóval kicsit félek, hogy akkor ez mennyire lenne tartós. Tényleg 1 hét után kifakul és ledobja a színét? Excellence-ből melyik árnyalat hasonlítana szerintetek erre? Abból a 4.15-ös jeges barna nekem inkább tűnik vörösnek a kép alapján.

2016. ápr. 6. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Ammónia mentes nem azt jelenti hogy kevésbé tartós, csak egy kevésbé káros anyag van benne, ami hasonlóan működik mint az ammónia.

Mindenesetre ha egy jó és tartós, minőségi festéket akarsz akkor ne ezeket válaszd hanem fodrászkellékesben vegyél professzionális festéket, olcsóbban is találsz jobbakat. Ha a márka fontos akkor Lorealból is van professzionális hajfesték kellékesekben. A 4.15 pedig vöröses árnyalat mindkettő esetben. Nem a dobozon lévő képet kell nézni, hanem a száma szerint válassz festéket.

2016. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!