Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Húgommal nagyon jó a viszonyun...

Húgommal nagyon jó a viszonyunk. Azzal a kérdéssel fordult hozzám, hogy szeretné már szőrteleníteni magát intim részen, és milyen módszert ajánlok. Mit javasoljak neki?

Figyelt kérdés
Most 16 éves. Én 21 éves lány vagyok, és ilyen korban nekem eszembe sem jutott volna ilyesmi. Nem korai még elkezdenie?
2008. szept. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen korban kezdtem, sőt még előbb. Tiltani felesleges, ha szőrteleníteni akarja, úgyis megteszi.
2008. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan töltöm a 16-ot, és én is szőrtelenítek lent. Eddig borotváltam (hajaj, nem kellett volna:) ), most epilátort hasnzálok. Nem azért mert kapcsolatom van, de számomra ez higiénikusabb. Ráadásul úszni járok, és nem szeretem ha megbámulnak egy "dzsungel" miatt, és egyébként a sőzrtelenség valamilyen szinten dob az önbizalmon! :) Én nővérem 23 éves, de őt pld. ez nem zavarta, mikor kérdeztem, de ez tényleg egyénfüggő :)
2008. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem korai.. én 12 éves koromban kezdtem.. igaz már fejletebb voltam hozzá az átlagnál.. de akkor sem korai...
2008. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem korai.
2008. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

én a te helyedben megfognám, és elvinném a kozmetikusomhoz :D (engem o gyantaz, igen ott is) egyszeruen kevesbe fajdalmasabb, hatásosabb, tartósabb, kellemesebb stb. (es idovel ugye a gyantatol kopik is, gyengebb lesz)


ha ugy erzi itt az ido, es neki jó, csinalja.

2008. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne korai?:)

Nekem a Párom,szintén 16 éves voltam,borotválta le elöször!Aki azóta már a gyermekeim apukája!(L)

2008. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban már évezredekkel ezelőtt is mindenki mindenhol szőrtelenített, ugyanis higiéniás szempontból a szőrzet káros, hő ellen meg ugye már nem véd és fölösleges is védenie, van ruha, szóval minek?
2008. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is már sokkal elöbb szőrtelenítettem :)

Nekem egy krém vált be, a neve Depilan, és az Auchanban szoktam venni. Kifejezetten intim részekre való, és nem csip meg semmi, utánna szivaccsal kell ledörzsölni, van egy utáni krém és nem fog kipattogzani, viszketni stb. Az ára 1700ft körül van. De megéri! (zöld a doboza :))

2008. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!