Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha több vizet iszom téyleg...

Ha több vizet iszom téyleg szebb lesz a bőrőm?

Figyelt kérdés

Most szégyen bevallani (nem akarok erről kritikát kapni, tudom milyen egészségtelen, de pont ezért változtatok) kb. 1 Liter vizet iszok meg egy nap.

A sulyom 57 kg, szoval nagyjabol 2,5-3L kene innom egy nap. Raallok igen.

De az igaz hogy ez nem csak belsőleg tesz jót hanem a bőr is szebb lesz?

Hogy értve? és kb. mennyi idő után?

koszonom a valaszokat! :)



2016. ápr. 9. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
ny*
2016. ápr. 9. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen szebb lesz. Pl eltűnik a narancsbőr, nem lesz olyan száraz stb.
2016. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17%
Szebb lesz de főleg az arcod fog megváltozni :) én egy pohár víztől 10 percenként megyek pisilni szóval én nem ihatok több vizet
2016. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz szebb. Semmi köze a bőr szépségének hozzá, hogy mennyi vizet iszol. Én 6 liter vizet megiszok naponta, és mégis vannak pattanásaim, töredezett a hajam és ugyanolyan fáradékony vagyok. Szóval ne lepődj meg, ha nem tapasztalsz semmi változást.
2016. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Nem hiszem. De ha azt akarod, hogy szebb legyen a bőröd rakják rá Afrikai óriás csigát.
2016. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én azt mondom igen. Persze az egészséges étkezés is elengedhetetlen hozzá. Régen én is nagyon keveset ittam, mikor már 2,5-3 litert ittam, és mellé egészségesen étkeztem, pár hónapra rá a bőrömön is látszott az "életmódváltás". Hajrá, igyál sok vizet.
2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szép a bőröm tőle

Narancs bor ellen nem hatott nálam de az arcom nagyon szep lett 3 hónap után de tényleg nem ittam /iszok mást max havi kétszer es mar alapozó sem kell csak a szemem alá a karikák miatt :)

2016. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

"Én 6 liter vizet megiszok naponta, és mégis vannak pattanásaim, töredezett a hajam és ugyanolyan fáradékony vagyok. "



Ember,vagy inkább kislány te vagy kamasz vagy vagy beteg és elfelejtetted leírni hogy túlsúlyos is mert 6l sima vizet meginni baromi sok és indokolatlan egy 70kg körüli embernek nőnek. A normál képlet alapján ami testömeg *3/100 l /nap a te súlyod 200kg nak kéne lennie .


Tehát te vagy cukorbeteg vagy vagy egyfolytában zabálsz cukros nasikat máskülönben nem menne le a 6l víz és a fáradékonyság sem állná meg a helyét.



Arról nem is beszélve hogy ásvány vagy csapvízből egyenesen káros a vesére nézve napi 3lt meginni nemhogy 6 ot.


Másik tévedés hogy a kérdező sem fedte fel a korát és hogy mit ért szép bőrön mivel egy 20 alatti embernek maximum a pattanások okozhatnak gondot nem a hidratált bőr hiánya ami nem teljesen a víz függvénye. Ellenben egy 30 éves nőnek már nagyon is számít hogy mennyi vizet iszik meg a ráncok miatt ugyanis itt már tényleg számít a hidratáltság amit a víz képes belülről megtenni ,nem a drága krémek amikre elköltenek egy vagyont .


Úgyhogy a válasz az hogy 25 felett igen szebb lesz a bőröd a vízivástól értsd kevesebb lesz a ránc .


Egy tizenévesnél a pattanások nem fognak eltűnni a víztől mivel az hormonális eredetű nem pedig dehidratáltság. Egy fiatal embernél még sokkal több vizet tud megtartani a szervezet ezért felesleges egy tininek telinyomni magát 3l vízzel mert még vesekő is lehet belőle vagy lassú vízmérgezés ha nem eszik mellé rendesen.

2016. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!