Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha az arcomon...

Mit tegyek ha az arcomon piros nagy kidudorodott pattanás van? Sok mindent kipróbáltam már.

Figyelt kérdés
Sok mindent kipróbáltam mint pl: fogkrem, az avonból pattanás elleni tonikkal tisztítóm mmég van hozzá olyan h eltünteti a duzzanatot és a pirosodast. Eleinte használt de már annyira nem. :( segítsetek!

2016. ápr. 10. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam hogy az egy zselé féleség. Meg van hozza egy kenocs is. És mentem kozmetikushoz és semmit sem használt. A tesom egy másikhoz ment ott eltűnt de sok helyen meg van még a nyoma.
2016. ápr. 10. 20:46
 2/3 cocktails válasza:
Aloe vera nedve gyulladás csökkentő, az jó lehet rá, persze egyik napról a másikra nyilván nem fog eltűnni, de felgyorsítja. Mindenesetre ne próbáld meg kinyomni, mert csak rosszabb lesz, és úgy járhatsz mint én, hogy lekapartam a bőrömet, aztán szép kis hegek maradtak... pár nap pattanással kibírhatóbb, mint aztán hegek egy életre:( citromlé is talán jó rá, mert ugye az is szárítja, de mindenkinél más válik be.
2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani nem fog magától elmúlni,másik kozmetikust keress,ha nem vált be az előző.
2016. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!