Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A természetes hatású vörös...

A természetes hatású vörös hajfestés jól nézhet ki sötétebb (átlagos) bőrrel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy gondoltam hajfestésre, de nem nagyon természetellenesre, mert nem szeretném, ha ítélkezően néznének rám (mivel "férfiak nem festik a hajukat"), nem szeretnék annyira kitűnni.

Végül a vörös mellett döntöttem, mivel zöld a szemem és tetszik is a szín, de nem tudom, hogy pontosan milyen árnyalat lenne jobb. Ha nyáron napsütés is lesz, akkor viszont határozottan fogok barnulni. Ahhoz sötétebb vagy világosabb vörös haj illik jobban? Melyik emelné ki a zöld szemem színét? Nem szeretnék neon vörös lenni, az túl természetellenes. Az eredeti hajszínem barna.

Neten próbáltam képeket keresni, de vagy mindenki hófehér bőrű volt, vagy félvér/fekete NŐK természetellenes vörös hajjal voltak.

Köszönöm a válaszokat! :D



2016. ápr. 10. 21:33
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Lehet természetes sötétebb bőrön is a vörös haj, nagyon sok sötét bőrű, akár fekete embernek van vörös haja (akár sötétebb, akár világos). Szerintem kérd ki egy ügyes fodrász véleményét, ők általában szokták tudni, kinek milyen árnyalat áll jól.
2016. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem 1 olyan ismerősöm van (hím egyedekről van szó) akik festik a hajukat vagy festették. a legextrémebb az világos(!) kék volt, az egyiknek meg zöld, unokatesómnak fekete kékes beütéssel.. :) érdemi választ igazából nem tudok adni, igazából csak Sunshinedoll miatt írtam.. sziókaaa ;)
2016. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sötétebb bőrhöz sötétebb hajszín illik. Azzal természetes. De barnára bármilyen vöröset is festesz az barnás-vöröses lesz úgyis, nem lesz túl élénk, sem világos. Ahhoz szőkíteni is kéne előtte.
2016. máj. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!