Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne értelme a savas hámlaszt...

Lenne értelme a savas hámlasztásnak?

Figyelt kérdés

Nagyon pattanásos voltam, és nagy, mély hegek maradtak utánuk, és rettenetesen undorító arcbőröm van. Félek kimenni az utcára, főleg napsütésben.

Rengeteg drágábbnál drágább bőrradírt, hámlasztót írtak fel a bőrgyógyászok, de egyik se hatott, egyáltalán nem hámlott tőle kicsit sem a bőröm.

Maszek bőrgyógyászokhoz jártam, de mikor rákérdeztem a savas hámlasztásra azt mondták, hogy nem ajánlják nekem, mert több kárt okozna.

Sok helyen azt olvastam, hogy az se biztos, hogy a savas hámlasztás eltünteti a hegeket, azt írták, hogy esetleg eltüntetheti.



2016. ápr. 11. 15:30
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Pedig a hámlasztások elég jók, főleg a mélyebb sebekre. A glikolsavas tök jó hegekre,de még a tejsavas is, az mondjuk gyengédebb, csak nem szabad nagyon erőssel kezdeni és nem szabad sűrűn hámlasztani, mert akkor valóban többet ár mint használ. És mindenképpen kell fényvédőt használni hámlasztás után. Minden egyes nap
2016. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha csináltatnám, akkor mindenképpen kozmetikussal. Csak bizonytalan vagyok, és elég drága dolog.
2016. ápr. 11. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen érdemes kérni ilyen kezelést a kozmetikusnál.
2016. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!