Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Enyhén hullámos hajam van, de...

Enyhén hullámos hajam van, de én jobban szeretem a szög egyeneset. Van értelme minden reggel kivasalni? Mivel vasalom 2 havonta muszáj vágni mert eltöredezik. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a cipőben járok. Elmondom az én hajápolasom. Száraz töredezett hajra való pakolást viszek a hajamra samponozas után. A törölközővel nem dörzsölöm a haj hanem felitatom a vizet nyomkodással. Mivel a dörzsöléssel is törnek a hajvégek. A hajszárító legkisebb hőfokán szárító meg, nyáron hagyom magától száradni. Szárítás után kivasalom, és ha kihült a haj akkor vagy hajvégápolóval, sprével vagy olajjal, vagy sima hajolajjal azok is jól, békében, ne aggódj hogy zsíros lesz tőle a hajad mert 5 perc se kell neki ês felszívja a hajad. És csak akkor vasalom ki ha nagyon muszáj. Vagy csak azon a területen ahol nem egyenes. Mert ha este lefekvés elött kivasalod, másnap reggel színre megmarad az egyenesség, és csak az elaludt részeket kell átvasalni. És amíg még frissen mosott a hajad akkor minden vásárlás után a hajolajjal kend be, ha már régen mostad és zsíros akkor nem kell. Remélem segítettem. :)
2016. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mobilról irok szóval néhány szót átjavított rosszra a telóm, remélem azért érthető volt. Még annyi hogy én az avon marokkói argán olajos hajvégápolóját használom és szuper, még még annyi hogy a gliss kur termékek is nagyon beváltak nekem.
2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én általában hajmosás után ilyen keratinos cuccot rákenek, azzal kivasalom, és tartja következő mosásig, pedig sok, sűrű, vastag szálú hajam van. De nincs túl hosszú hajam (vállig érő) és rétegek sincsenek benne, de mikor mellig érő volt is elég jól tartotta, elég volt párnaponta vasalni.
2016. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. máj. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!