Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szoliba jár segítene?...

Aki szoliba jár segítene? Szép bőr titka?

Figyelt kérdés

Nos eléggé fura a bőrtípusom.

Fehér a bőröm, de az arcom még a testem többi részétől is fehérebb.

Vannak bőrproblémáim, régebben pattanások (most is akad néha) de ami engem nagyon zavar, hogy nem egyenletes a bőrszínem. Van ahol pirosas (nem ott az arccsontnál értem ezt)

Sok az anyajegyem is, szóval nem tudom mit tehetnék, a szebb bőrért.

Régebben szoliztam, szoli krémet is használtam, de a barnaság 1-2 napnál nem tart tovább nálam.

Ez szintén az arcomnál figyelhető meg.

Pl ősszel ha fúj a szél az arcom egyből kifhéredik, de nyáron is az barnul le a legnehezebben.

Természetes barnulás sem jön be, hiába napozom, 1-2 árnyalattal leszek "barnább"

Nemrég elkezdtem b vitamint, e vitamint és cinket szedni, úgy tudom ezek hozzájárulnak a bőr egészségéhez.

Sok vizet iszom, ha ez számít.

Hogyan lehetne szép bőröm?



2016. ápr. 11. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mindezen problémák mellé még jó mély ráncokat is hamarosan, akkor kerüld a szoláriumot, napközben pedig használj fényvédős arckrémet. Sok anyajeggyel pedig ne erőltesd a lebarnulást, veszélyes.
2016. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!