Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napozáskor miért jönnek ki...

Napozáskor miért jönnek ki anyajegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron sokat voltam az erkélyen napozni. A karomat nem kentem le naptejjel, a többi testrészemet igen. A karomon vettem észre, hogy sok új anyajegy jött ki. Nem deformáltak, nem csúnyák, kis pici barnák, mint a többi, amik régóta rajtam vannak.

Ha lekenem magam naptejjel, fognak még kijönni anyajegyek? Szeretnék napozni, szeretnék egy kis színt, de ha még több anyajegy jön ki rajtam, akkor inkább fehér maradok.


2016. ápr. 12. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az UV előhozza annál aki hajlamos rá, pl te ilyen vagy. Ha barnulsz akkor több anyajegyed is lesz, ez ellen nincs mit tenni.
2016. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. :/ Köszönöm a válaszod.:)
2016. ápr. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!