Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először gyantáztattam a...

Először gyantáztattam a mellkasom (mert mindenképpen szőrtelenítenem kellett) és nagyon durván kipattogott az egész, pedig lefertőtlenítettem előtte is, utána is! Mivel lehet megakadályozni a kipattogást, vagy kezelni a bőrt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Úúúh.. :S kozmetikussal kellett volna.. Körömvirág krém, vagy aloe vera.
2010. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló, írta a kérdező, hogy LEGYANTÁZTATTA, szóval az lehetett kozmetikus is :) Plusz ha valaki érzékeny/allergiás rá, az a kozmetikusnál is kijön :) Én is gyantáztam barátomnak a mellkasát a napokban, neki is kipattogott... Neogranormonnal kente, míg meg nem unta..:D Már majdnem elmúlt.

Megjegyezném magamnak is gyantáztam már pl a lábam/kezem, és mégse lett semmi bajom, szóval valószínűleg nem a technika miatt.

2010. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán érzékenyebb a bőröd. én lány vagyok, és mikor először gyantáztattam a combom, nekem is kipattogott rendesen. Aloe vera gélt ajánlom, én azzal kentem, és sokkal jobb lett.
2010. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó de azt írta, hogy Ő lefertőtlenítette előtte és utána is innen gondoltam, hogy magának csinálta vagy nem szakember..
2010. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kozmetikussal csináltattam.. lehet h ez lehett a probléma, bár a bőröm is érzékeny, mert borotválkozásnál is előfordul h kipattogok! de akkor ez azt jelentheti, hogy minden újabb mellkasgyantázásnál ez fog történni?
2010. jún. 22. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is gyantáztatom a mellkasomat,bár én kozmetikussal aki utána bekeni valamilyen krémmel,gondolom ez a fertőtlenítő.Ennek ellenére kipattog,de este bekenem neogronormonnal és reggelre nyoma sincs a kipattogásnak.

Ha borotválom egyáltalán nem pattog ki.

2010. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első neogranormon-ajánló. Tényleg ezzel kend, ha szorgalmasan kened, el fog múlni :) És szerintem megpróbálhatod majd később, ha teljesen begyógyult, szal nem irritált a felület...
2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!