Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosacea ellen mi a legjobb?...

Rosacea ellen mi a legjobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemtudom jár e valaki hasonlóan az én helyzetembe, de az tudja hogy ez rgy eszméletlen rossz bőrprobléma. Piros orca ..Piros orr,áll. Nos az a baj fiú vagyok. Egyszerûen ezt nem tudom mâr elviselni. Muszáj valami kis alapozot,vagy korrektort tennem, egyreszt, hogy legyen egy kis önbizalmam is, meg azért barátnőre is szükség lenne. Valaki jár hasonlóan?Neki mi volt a jó

Krém.. vagy IPL kezelés?

Nem nagyon piros azert,de eléggé zavaró ez is. A penz nem szamit, kérem aki tud valamilyen megoldást,vagy "csoda"krémet, az írjon.

Köszönöm szépen előre is.



2016. ápr. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Írass rá antibiotikumot. Sajnos Mo.-n nem ezt a kezelést szokták javasolni, pedig külföldön ez az általános. Nálam bevált.
2016. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2016. ápr. 15. 14:16
 3/3 anonim válasza:
Egészen nyugodtan használj korrektort és alapozót. Senki nem fog emiatt férfiatlannak nézni, ha ez a problémád. Vannak kifejezetten férfiak számára készült termékek is. Ha nem számít az ár, a minőségi cuccokkal teljesen természetes hatást is el tudsz érni. A rosacea elég gázul tud kinézni, ami befolyásolja a társas kapcsolatokat, párkeresést stb. Egy kis tubus jó minőségű korrektor legalábbb ezt a részét megoldja a problémának.
2017. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!