Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Haj töredezettsége...

Sürgős! Haj töredezettsége ellen melyik a legjobb hajápoló? (tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Szia! a DM-nek van egy sajátmárkás (Balea) hajvégápoló olaja.

Link: [link]

Èn évek óta azt használom, a legjobb nekem, pedig a drága argánolajtól kezdve a kókusz olajig mindent kipróbáltam. Ez a legjobb és 800 ft körül van!

2015. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schocko ***** válasza:
100%
Az olló.
2015. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos Nekem semmi sem segit. Talán a garnier oil repairtól látszott egy kicsiT szebbnek a hajvégem mosás után
2015. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit az első írt full szilikon, ez semmiképp nem hajápoló és nem is jó. 100% Argán olajat használj. persze a töredezett részeket mindig le kell vágni, helyrehozni semmivel nem lehet.
2015. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a baleát már ismerem és már egy jó ideje használom, de sajna nem igazán javít. az olló pedig csak ideiglenes megoldás, göndör hajam van és ki nem állhatom, nem bírom ki beszárítás nélkül :/
2015. febr. 20. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
argán olaj
2015. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!