Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenyebarna hajat szeretnék...

Ohkwaho kérdése:

Gesztenyebarna hajat szeretnék leszívatni úgy hogy színes ombrét tudjak rá csinálni, milyen festéket ajánlotok hozzá? Kérlek ne adjatok olyan válaszokat hogy otthon így lesz csúnya meg úgy.

Figyelt kérdés
Hajfestès, hajleszívàs, türkiszkèk ombre

#hajfestés #Ombre #hajleszívàs #türkiszkèk
2016. ápr. 15. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mas nem,legalabb a szokitest bizd fodraszra. Hidd el,tapasztalatbol mondom. En is itthon szerettem volna megcsinalni,de semmi jo nem sult ki belole.
2016. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon magadnak akarod csinálni akkor ha feltetted a világos színű festéket fésuvel fesuld át es ahova nem tettel ott is a festékes fésuvel a barna részbe picit fesulj bele sokkal szebb lesz de vannak videók rengeteg tippel
2016. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig hozzáértés nélkül nem lehet ombrét festeni. Még egy átlagos fodrász sem képes rá, csak aki tanulta az ombre festést és gyakorlata van benne. Ja, de erre nem vagy kíváncsi, mert neked elsőre otthon menni fog.

Hát jó, a te hajad, veszel fodrászkellékesben jó fajta (nem a 300 ft-os) szőkítőt + a hajadhoz való erősségű oxit, felkened, aztán fested a kiválasztott színre. Valami lesz belőle...

2016. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz/lett belőle.Képet küldjél majd légyszi,hogy milyen lett a hajad.Én nem bízok az otthoni megoldásokban.Ballagás után én is szeretnék majd ombre hajat (sima,lefelé szőkülő,nem színes) ,de inkább elmegyek ahhoz a fodrászhoz,aki a nővéremnek is nagyon jól megtudta csinálni
2016. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!