Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg úgy nézek ki mint egy...

Tényleg úgy nézek ki mint egy csöves?

Figyelt kérdés

Elkezdtem növeszteni a hajamat és a szüleimtől kb. 3-4 hete napi kétszer-háromszor beszólásokat kapok, hogy milyen borzasztóan nézek ki.

"Úgy nézel ki mint egy hajléktalan csöves"

"Tróger" "ápolatlan" "gusztustalan" és egyéb epés megjegyzések sora.

kép:

[link]

[link]

A fejemet most légyszíves ne nézzétek, nem volt kedvem sok-sok képet készíteni. 21/F



2016. ápr. 19. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nézel ki mint Bródy János fiatalkorában..

Csövesnek, hajléktalannak nem néznélek, de Bródy hasonmásának igen :)

2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen . Nem való hozzád , mintha nő lenne a viselője . Rövid elnyír séró férfiasabb . Sztárok egy része növeszti a szerepe miatt , többségük meg tróger lecsúszott alaphelyzetben .
2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDDD Á,nem bírom,szétmegyek:DDDD BRÓDY!!!
2016. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen a te dolgod, milyen hajat hordasz.
2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
24%

Ha kicsit göndörebb lenne a hajad,akkor nem.

Vágasd le a hajad és hordj kontaktlencsét. És minden oké 😊

2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon lányos.
2016. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tehát akkor összegezve inkább az lehet a bajuk, hogy nőies, csak ezt direktben nem mondják, hanem helyette az igénytelen/csövessel "palástolják"..?

Nyitottabb gondolkodású (másmilyen gyak. nincs is) ismerőseimtől is több pozitív visszajelzést kaptam és maguktól mondták. Tudom, hogy szólnának, ha nem áll jól, többször is mondtam, hogy mi megy itthon és értetlenkedtek hogy miért, mert szerintük jól áll.

Azt mondjuk szíve joga mindenkinek kijelenteni, hogy szerinte nőies vagy sem, de akkor ezek szerint nem igénytelen/borzasztó.

2016. ápr. 19. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Bródy? :D
2016. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én először azt hittem, hogy valami zsíros hajú izé leszel, mert tényleg úgy írtad le, hogy igénytelen. De amúgy nem, nem az, csak hosszabb.
2016. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem vagy se lányos, se csöves szerű. Viszont a hosszúhajú fiúk általában vagy eredetileg egyenes hajúak, vagy vasalják. És valóban, a hosszú hajú fiúknál az egyenes haj a legelőnyösebb, és nem a göndör/hullámos. Viszont láttam már olyat akinek az is jól állt.
2016. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!