Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg úgy nézek ki mint egy...

Tényleg úgy nézek ki mint egy csöves?

Figyelt kérdés

Elkezdtem növeszteni a hajamat és a szüleimtől kb. 3-4 hete napi kétszer-háromszor beszólásokat kapok, hogy milyen borzasztóan nézek ki.

"Úgy nézel ki mint egy hajléktalan csöves"

"Tróger" "ápolatlan" "gusztustalan" és egyéb epés megjegyzések sora.

kép:

[link]

[link]

A fejemet most légyszíves ne nézzétek, nem volt kedvem sok-sok képet készíteni. 21/F



2016. ápr. 19. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Gay.
2016. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Annyi igazság van benne, hogy a leggázabb külsejű férfiismerőseimnek pont ilyen hajuk van, ez a tipikus "egyszeregyévbenlenyíromgéppelosztilyenrenővissza" frizura. Vágass belőle valamit, válaszd el, akármi, csak ne ilyen ahogy esik úgy puffan legyen. Nem kell hozzá sokat vágni, de ha így hagyod nőni, akkor csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10,

egy olyan hosszú hajú férfi ismerősöm sincs, aki vasalná és mindegyiknek minimum hullámos. Nagyszámú a minta.

2016. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az én barátomnak is hosszú, hullámos kissé a haja. ettől még nem lesz nőies.

szerintem nincs baj a hajaddal, csak valahogy máshogy kéne fésülnöd, nem így bele a homlokodba. amúgy kontaktlencse szerintem is előnyösebb lenne sokkal.

2016. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem rossz, de a második képen a bal szemed már bele sz@rik az egészbe.
2016. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!