Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg anyut, hogy...

Hogy győzzem meg anyut, hogy had szőrtelenítsem magam?

Figyelt kérdés

A hónaljamon tavaly nyáron titokban már csináltam, csak azután most ősszel ugye beraktam a másik fürdőszobai szekrénybe, onnan meg kidobta szerintem és nincs itthon több, és ugye jön az ujjatlan szezon, és ciki, ha kilógnak a szálak... a lábamon nem akarom, mert ott nem látszik. Csak a hónaljam. Azon is gondolkoztam, hogy veszek, de egy egész csomagot? Kicsit feltűnő lenne.. :SS Ezért rá akarom venni. Mondtam már neki, hogy ciki ha látszik, de ő azt mondja, hogy nem de igen látszik, mert tavaly is cikiztek és ááá :SS Valaki tipp?:(:(:(

14/L


2010. ápr. 6. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 14 évesen már elég idős vagy a szőrtelenítéshez. Ha nem tudod meggyőzni (még próbákozz), akkor menj be a DM-be és vegyél borotvát(akár egy csomagot is), rejtsd el és szedd le ahol szeretnéd. Én teljesen megértelek, tényleg sz.r lehet hogy kicsúfolnak.
2010. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél egy borotvát. Meg kérdezd meg tőle, h miért gondolja, h ártasz magadnak azzal, ha szőrtelenítesz, elvégre nem 10 éves vagy. Ő szokott? Ebbe nem szólhat bele..
2010. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Anyukád szörteleníti magát? Szerintem vegyél egy csomag borotvát vagy gyantát és ha másnem barátnődnél szedd le ha már ennyire tiltja! Mert valóban csúnya a kilógó zsőr!
2010. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem egy lány fején kívűl máshol ne legyen szőr.

Vegyél borotvát, gyantát és hord magaddal fürdeni, utánna meg rakd olyan helyre ahol nem találja meg, nem keresi.

2010. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
sztem beszélgess el vele. én 12-13 éves koromtól kezdve epilálom a hónaljam és nekem nincs akkora hónalj kutyám mint a legtöbb 14 évesnek aki borotválja v abszolút nem szedi, szval ülj le és beszél meg vele, mondd meg h csúfolnak ez máshogy nem megy, de nem borotváld.
2010. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
inkább nőj fel és ne majmolj egy idióta divatot
2010. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Úgy ltászik én nagyon szerencsés helyzetben vagyok, nekem anyukám segített az első epilálásnál, ő vette az első epilátoromat.


Nyugodtan szedd le, de sztm ne borotvával, inkább gyantát vegyél, a hideg gyantacsíkok is nagyon jók (veet), vagy x-epil, és úgy ritákbban kell csinálnod, a borotvával szinte 2naponta kéne, hogy mindig sima legyen.


Nem szeretek ilyet tanácsolni, de ha nem tudod meggyőzni, csináld titokban, ez azért nem olyan nagy dolog, és tényleg ciki a szőrös hónalj, láb, stb.

2010. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne azon vitatkozzatok, hogy látszik-e. Mondd el neki, hogy te szőrteleníteni szeretnél, mert ennyi idősen már illik, kérdezze meg a barátnőit (anyukámnál ez a kérdezzen meg mást szöveg MINDIG bejött). Esetleg kérj tőle tanácsot, akkor nem érzi majd úgy, hogy ki akarod hagyni valamiből...

De nem is értem, ő nem szőrtelenít?

Szóval ne megkérdezd, meg ne kérj engedélyt, hanem inkább próbáld meg felnőtt módon intézni, akkor ő is úgy fog kezelni...

2010. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Végül beszéltél vele?


Em velem dettó ez volt, nem akarta engedni, akkor mikor mondtam, h csúfolnának, ha szőrös lenne, akkor végülis beadta a derekát, azt mondta, h tudja h tényleg milyen "piszkok" ezek a mai gyerekek, és nem akarja, h piszkáljonak engem [egyébként tanárnő, nagyon régóta]. Na, meg tényleg, én anyum aztán nem egy fiatal anyuka, 36 évesen szült engem :D

De 14 éves vagy, már nagylány ahhoz, h megtiltsa.


13/L

2010. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mond neki, hogy nem csak esztétikailag jó, ha szörteleníted a hónodalját, hanem egészséges is, hisz a szőrzetben telepednek meg a baktériumok, amelyek különösképp tinédzsekorban váltanak ki kellemetlen testszagot.
2010. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!